Jordan is gek op de politie. Van politieauto’s en uniformen tot spannende onderzoeken: alles wat met de politie te maken heeft, vindt hij interessant. Zijn allerliefste wens? Zelf ervaren hoe het is om onderdeel uit te maken van de politie. De Wish Journey begon al ruim van tevoren. Samen met Make-A-Wish werkte Jordan stap voor stap toe naar zijn wensvervulling. Hij was zelf heel betrokken bij de planning van zijn wensvervulling! Ook mocht hij van tevoren een outfit uitzoeken, kreeg een aftelkalender en oefende zelfs met denkspelletjes en casussen, net als echte politiemedewerkers in opleiding. Met iedere stap kwam het dichterbij!
De wensvervulling begon met een heerlijke verrassing aan de ontbijttafel. Niet veel later reed een écht politievoertuig de straat in om Jordan en zijn moeder op te halen! Vanaf dat moment voelde hij zich al een beetje politieagent.
Op de Politieacademie werd Jordan warm ontvangen door een groep enthousiaste agenten in opleiding. Zij namen hem mee in hun wereld en hadden een afwisselend programma voor hem samengesteld. Jordan mocht van alles ontdekken, meedoen en ervaren. Hij keek zijn ogen uit en genoot zichtbaar van ieder moment. Overal waar hij kwam, werd hij met veel enthousiasme ontvangen en kreeg hij de kans om vragen te stellen en een uniek kijkje achter de schermen te krijgen.
Na afloop stond de witte limousine klaar om het hele gezelschap naar een gezellig diner te brengen. Hier konden ze nagenieten van deze fantastische ervaring. De aanwezigheid van opa maakte deze bijzondere gelegenheid compleet. Samen hebben ze enorm genoten.
De limousine bracht het gezelschap na het diner weer naar huis. Met een hoofd vol herinneringen, een grote glimlach en een ervaring die hij nooit meer zal vergeten, kon Jordan terugkijken op een wens die werkelijkheid was geworden.
Een onvergetelijke ervaring waarin hij niet alleen zijn grote passie van dichtbij beleefde, maar zich ook echt onderdeel voelde van de politie.



